095 277-03-86

095 277-80-03

098 57-653-57

0552 48-51-33

RU

UA

Записаться на прием

Обладнання Нуга Бест популярне з багатьох причин: воно сприяє корекції постави, знімає напругу із м'язів та суглобів, на ньому можна розслабитися та набратися сил на новий  день. У медичному центрі "Дніпромед" ви можете пройти курс оздоровлення на ліжку  Nuga Best, а також - за допомогою паска та килимка Nuga Best.

Nuga Best - це лікувальний пристрій у вигляді ліжка. Його дія базується нa пpинципax peфлeкcoтepaпії, тoчковoгo мacaжу та пpoгpівaння. Зaвдяки цим ефeктам знижуєтьcя нepвовo-м'язовe нaпpужeння у cпині, минає біль. Taкож приділяється особлива увага застосуванню мeтoдики cтoун-тepaпії – у пpoцeдуpі використовується туpмaнієвa кepaмікa, нeфpит. Taким чинoм, кoмплeкcний вплив нa opгaнізм cприяє cтимуляції пpoцecів caмopeгуляції та відновлення.

Масажне ліжко Nuga Best - це персональний тепловий низькочастотний комбінований стимулятор, який містить у собі різні методики впливу на організм, дозволяє проводити заходи ефективної профілактики та оздоровлення по широкому спектру захворювань:

• опорно-рухового апарату (хребта);

• серцево-судинної системи;

• імунної системи;

• периферичної нервової системи (радикуліти);

• у гінекології та урології.

Апарат також використовують:

 

• при трофічних розладах нейрогенного та судинного походження;

• при ситуаційних стресах (нервовій перевтомі);

• при синдромомі хронічної втоми та фізичної перенапруги;

• при метеочутливості;

• для контролю загальної ваги тіла та вибіркової дії на жирові відкладення;

• з метою корекції постави у підлітковому та юнацькому віці;

Особливості ліжка Nuga Best

 

 Основний внутрішній проектор ліжка Нуга Бест складається з 7 нефритових ролів, що розташовані на особливій конструкції каретки, яка плаває у двох площинах. Це дає можливість максимально м’яко та ефективно впливати на м’язи конкретної людини, незалежно від зросту та вигинів (викривлень) хребта. Наявність окремого ролу для шийного відділу з індивідуальною температурою нагріву 40 С, яка не залежить від встановленої температури нагріва основного проектору (30-70С).

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ЛІЖКА-МАСАЖЕРА NUGA BEST

 

В основі роботи цього обладнання - три основних принципа давньосхідної медицини:

· рефлексотерапія,

· точковий масаж,

· прогрівання.

 

Ефект рефлексотерапії забезпечується довгохвильовим інфрачервоним теплом внутрішнього проектору. Інфрачервоні хвилі відіграють роль “голок”, які стимулюють біологічно активні точки уздовж хребта. Робота цього ж проектору дає ефект точкового масажу (по типу надавлювання пальцем), що стимулює нервові закінчення, знімає втому та нервове напруження, розслабляє м'язи. Прогрівання відбувається завдяки тепловій енергії довгохвильових інфрачервоних хвиль, які несуть її до тканин і внутрішніх органів. Тепловий вплив і точковий масаж допомогають зменшити нервово-м'язову напругу та збільшити природні сили і можливості власного організму.

Nuga Best масажує м'які тканини уздовж хребта, прогріваючи їх та розтягуючи сам хребет. У результаті зникає м'язовий спазм і відновлюється нормальна рухливість хребців. Таким чином, усувається защемлення або стискання нервових закінчень.  Відновлюється провідність нервових імпульсів до внутрішніх органів і тканин. У результаті - оздоровлення різних органів, підсилення метаболізму, зменшення жирових відкладень, схуднення.

Nuga Best покращує загальний стан здоров'я, зменшує напругу у меридіанах та мязах уздовж хребта, відбувається значне полегшення поточних больових симптомів.

Важливо зазначити, що застосування пристрою найбільш ефективне як частина комплексного лікування патологій опорно-рухового апарату або для профілактик загострень. До тoго ж пepeд початком куpcу фізіoтepaпії методом Nuga Best нeoбхіднo проконсультуватися з лікарем та при необхідності пройти обстеження на наявність новоутворень в організмі.

Індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта

 

Проведення процедури

 у зручний для

вас час

 

Інноваційні методи лікування, комплексний підхід, фізіотерапія

 

Діагностика експертного рівня, всі види аналізів,

денний стаціонар

 

Нуга Бест

Павлова Неля Анатоліївна

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Павлова Марина

Володимирівна

лікар гінеколог

лікар невропатолог

Плахтирь Лілія

Іванівна

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар педіатр,

сімейний лікар

лікар ендокринолог

098 57-653-57

0552 48-51-33

095 277-03-86

095 277-80-03

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь