095 277-03-86

095 277-80-03

098 57-653-57

0552 48-51-33

RU

UA

Записатися на прийом

Останнім часом інгаляційна терапія набула якісно нового рівня, що пов'язано із широким впровадженням інгаляторів останнього покоління - небулайзерів. На даний час подача лікарських препаратів через небулайзер займає одне з основних місць у сучасному інгаляційному лікуванні хворих із хронічними патологіями органів дихання, особливо у період загострення.

 

Небулайзерна аерозольна терапія – зручний, ефективний та безпечний засіб доставки лікарських речовин у легені та дистальні відділи. Даний вид терапії  широко застосовують як у стаціонарі, так і у амбулаторній практиці. Цей метод забезпечує високу ефективність дії ліків за короткий проміжок часу. Інгаляційне застосування лікарських препаратів через небулайзер дозволяє суттєво знизити дозування діючих речовин та запобігти небажаних системних ефектів.

   У медичному центрі "Дніпромед" ви можете отримати небулайзерну терапію із різними лікарськими препаратами (за призначенням лікаря).  Детальніше тут.

 

Небулайзер застосовують при лікуванні таких патологій, як:

 

Бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень – найбільш часті показання до використання небулайзеров. Небулайзери часто застосовують при важкому загостренні БА (симпатоміметики, антихолинергічні препарати, інгаляційні глюкокортикостероїди), у базисній терапії важкої БА (інгаляційні глюкокортикостероїди). При ХОЗЛ небулайзери використовують під час загострення та при важких стадіях захворювання (бронхолітики).

Муковісцидоз. Крім бронхолітиків та кортикостероїдів, які застосовують при лікуванні бронхіальної обструкції та бронхіальної гіперреактивності, проводиться також небулайзерна терапія муколітиками та антибіотиками.

Захворювання верхніх дихальних шляхів: гострі респіраторні захворювання, гострі і хронічні риніти, фарингіти, тонзиліти, трахеїти, ларингіти; стани після хірургічних втручань на гортані та верхніх відділах трахеї  (антибактеріальні засоби, анестетики, тощо.).

Круп (адреналін, будесонід).

Анестезія при бронхоскопії та інших процедурах (лидокаїн).

Захворювання нижніх дихльних шляхів: гострий та хронічний бронхіт, пневмонія (антибактеріальні засоби, мукоактивні препарати), профілактика післяопераційних пневмоній у хворих, які перебувають на постільному режимі, пневмоцистна пневмонія та її профілактика у ВІЛ-інфікованих хворих ; мікотична пневмонія.

Вірусний бронхіоліт у дітей (рибавірин).

Бронхолегенева  дисплазія у дітей (кортикостероїди).

Респіраторний дистресс-синдром у дорослих і дітей (препарати сурфактанта).

Легенева гіпертензія первинна та у хворих на дихальну недостатність (простациклін).

Гнійні захворювання легень: бронхоектази, абсцеси, тощо (антибактеріальні засоби – антисинегнійні антибіотики при хронічній колонізації P.aeruginosa, тощо.; мукоактивні препарати).

Стани після трахеостомії, трансплантації легень.

Післяопераційна дихальна недостатність.

Туберкульоз легень та бронхів.

Індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта

 

Проведення процедури

 у зручний для

вас час

 

Інноваційні методи лікування, комплексний підхід, фізіотерапія

 

Діагностика експертного рівня, всі види аналізів,

денний стаціонар

 

Небулайзерна терапія

Павлова Неля Анатоліївна

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Павлова Марина

Володимирівна

лікар гінеколог

лікар невропатолог

Плахтирь Лілія

Іванівна

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар педіатр,

сімейний лікар

лікар ендокринолог

098 57-653-57

0552 48-51-33

095 277-03-86

095 277-80-03

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь