095 277-03-86

095 277-80-03

098 57-653-57

0552 48-51-33

RU

UA

Записаться на прием

Дитячий гастроентеролог – це спеціаліст, який діагностує і лікує хвороби органів травлення (гастрит, панкреатит, гепатит, функціональна диспепсія, коліт, тощо) у дітей до 18-річного віку з урахуванням специфіки організму, що розвивається (розмірів та анатомічної побудови органів ШКТ, ферментної активності печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, тощо)

включає:

-  огляд і виявлення скарг, а також - деталей режиму харчування;

-  встановлення діагнозу;

- за необхідністю – направлення на додаткові дослідження (аналізи калу на копрограму, дисбактеріоз; загальний аналіз крові, УЗД органів черевної порожнини, тощо);

-  розробку плану лікування;

-  рекомендації щодо профілактики захворювань органів травлення

На жаль, останнім часом, поширеність патологій системи травлення у дітей значно підвищилась. До традиційних дитячих проблем: закрепів, діареї, метеоризму, гастритів додались цілком «дорослі» захворювання: синдром подразненого кишківника (СПК), хронічні холецистити, хронічні гепатити, виразкова і жовчокам’яна хвороби. Це пов’язано з популярністю  фастфуда, з несприятливою екологічною ситуацією та різними стресами.

Зазвичай, малюки рідко потребують допомоги гастроентеролога, тому що материнське молоко дає їм усі необхідні поживні речовини. Проте, у деяких немовлят буває лактозна непереносність (неспроможність організму перетравлювати природній цукор, що міститься у молоці). Діти дошкільного віку, через недотримання правил загальної гігієны, частої зміни різних колективів часто страждають на різноманітні паразитарні інвазії (ентеробіоз, аскаридоз, лямбліоз, тощо). Патологія ШКТ у дітей старшого зазавичай пов’язана зі збоєм у нормальному харчуванні. У всіх цих випадках необхідна консультація дитячого гастроентеролога.

Найменші прояви дискомфорту (печіння, біль у животі) у дитини не мають залишатись без увани. Це може бути проявом диспепсії, запалень шлунка та 12-типалої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура та печінки, товстого або тонкого кишківника.

Біль у животі також може бути симптомом захворювань інших органів (пневмонії, грижі, запалення нирок і/або сечовивідних шляхів, запалення яєчок/мошонки у хлопчиків і жіночих статевих органів у дівчат). Тож, дуже важливо не займатися самолікуванням, а звернутися по допомогу до спеціаліста.

 

   До дитячого гастроентеролога слід звернутися за наявністю наступних симптомів:

 

  -  блювання, нудота, відрижка, печія;

    -   метеоризм (здуття живота);

    -  порушення процесу дефекації (діарея, закреп);

    -  хронічний біль у животі;

    -  погіршення апетиту;

    -  неприємний запах з рота;

    -  надмірна/недостатня вага.

 

У медичному центрі «Дніпромед» прийом веде лікар-гастроентеролог вищої категорії, головний експерт Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА з питань дитячої гастроентерології, завідуюча гастроентерологічним відділенням  Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Грабчук К.Г.

Пам’ятайте про те, що ефективність лікування захворівань органів системи травлення без ймовірних ускладнень залежить від своєчасності виявленої патології.

Комплексний підхід в діагностиці патологій шлунково-кишкового тракту

Проведення консультативного прийому

 у зручний для вас час

 Індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта

 Кваліфіковані фахівці з великим досвідом

 

Гастроентерологія

Павлова Неля Анатоліївна

Відправка форми…

На сервері помилка

Форма отримана

Попередній запис на прийом

Павлова Марина

Володимирівна

лікар гінеколог

лікар невропатолог

Плахтирь Лілія

Іванівна

Ющук Олена

Анатоліївна

лікар педіатр,

сімейний лікар

лікар ендокринолог

098 57-653-57

0552 48-51-33

095 277-03-86

095 277-80-03

Як нас знайти?

м. Херсон, вул. Робоча, 66

будівля заводу

Напівпровідників

Приєднуйтесь